הפורטל המרכזי למידע, פתרונות דיור ושירותים לגיל הזהב

אינטימיות בגיל השלישי

אינטימיות בגיל השלישי

שתפו את העמוד עם חברים >>

הילדים גדלו ויש גם נכדים, תודה לאל. כבר לא ממהרים בבוקר לעבודה ויש הרבה זמן פנוי לנוח, להיזכר, לסדר אלבומים ולפנק את עצמנו ואת גופנו. מומלץ להקדיש זמן לילדים ולנכדים, להעשיר את חייהם מחוכמתכם ומניסיונכם, והחשוב ביותר – לא כמבקרים, אלא כשותפים.

זה זמן טוב ליצור אלבום של חוויות נעימות מן העבר ולבנות שותפות חדשה בהווה – ללכת יחד להרצאות, למופעים, להצגות, להתעמלות בריאותית ועוד, אבל חשוב ביותר – לאהוב את עצמכם ולהתבונן בחצי הכוס המלאה. זה המתכון הבטוח לאריכות ימים ולבריאות טובה.

שאלה

בעלי בן 67 ואני בת 58 ואני עדיין פעילים מינית. הבעיה היא שבעלי סובל מלחץ דם גבוה ולוקח כדורים לאיזון. יש לו זקפה לעיתים רחוקות. מה את מציעה לי?

תשובה

אכן הכדורים עלולים לפגוע בחשק וביכולת. אני ממליצה לגשת לרופא ולנסות סוג אחר של כדורים. כמו כן אני ממליצה על כדורי הסיאליס של חברת “אלי לי לי”, כדור צהוב שיש לו טווח השפעה של 36 שעות, וזה כמובן לאחר שקיבלת אבחנה רפואית. אין ליטול שום כדור ללא בדיקה רפואית.

שאלה

אני בת 65, בפנסיה מהוראה, ובתי מבקשת לקחת את ילדיה לביתי אחה”צ למשך 3 שעות, 3 פעמים בשבוע. אני מרגישה כי מטלה זו כבדה עבורי. אין לי סבלנות ואין לי כוחות, אך איני רוצה לפגוע בבתי. מה את מייעצת לי?

תשובה

גברתי היקרה, אין כמו האמת. ספרי לה על קשייך הרגשיים, הפיזיים והרגשיים. לעומת זאת אם מצבך הכלכלי טוב, הציעי לה השתתפות בשמרטפות, אם היא זקוקה לסיוע כספי. עדיף שהילדים יהיו בסביבתם הטבעית.

שאלה

אני בן 65 ונשוי 37 שנה. אני חולה סוכרת וכבר אין לי זקפה בכלל. אני עדיין מעוניין להיות פעיל מינית. מה עליי לעשות?

תשובה

אני ממליצה לפנות לאורולוג. בד”כ אצל גברים הסובלים מסוכרת הגורמת לבעיות בזקפה קיים פתרון של הזרקה לאיבר המין שגורמת לזקפה באופן מיידי. האורולוג ייתן לך את התרופה ויילמד אותך איך להזריק אותה מבלי לפצוע את עצמך.

אם הסוכרת אינה קשה במיוחד, עפ”י מחקרים פנימיים של חברת אלי לי-לי, ניתן להיעזר בכדור סיאליס.

מאת איריס בר-און – מגזין הזמן השלישי

תפריט נגישות